Elektrobikes.pl

0

Brak produktów

  • Dostawa

    0,00 zł
  • Suma

    0,00 zł
Strona główna > Bezpieczeństwo> Bezpieczne płatności

Bezpieczeństwo> Bezpieczne płatności

Kategorie

Za pośrednictwem systemu PayPal.

PayPal to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej, który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD.

Szeroki zakres ochrony PayPal

Najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w systemie PayPal dają pewność zachowania bezpieczeństwa i poufności transakcji oraz danych finansowych. Zespół PayPal ds. zapobiegania oszustwom, monitorujący aktywność kont, posługuje się zaawansowanymi modelami ryzyka. Jest on w stanie wykrywać — a często również przewidywać — podejrzane działania, co pomaga eliminować zagrożenia związane z oszustwami.

PayPal

Więcej o PayPal: http://www.paypal.pl/pl

Za pośrednictwem systemu PayU.

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet.

Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.

W systemie PayU wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL rozpoznawany jako godny zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.

W systemie PayU nie są przechowywane żadne informacje dotyczące dostepu do kont bankowych lub numerów kart kredytowych. Informacje te wprowadzane są wyłacznie na oficjalnych stronach banków oraz u operatorów kart płatniczych

PayU

Więcej o PayU: http://www.payu.pl